Українські спортсмени здобули три медалі Кубка світу зі спортивної аеробіки

Перший етап Кубка світу зі спортивної аеробіки проходив у португальському місті Кантаньєде.

У змаганнях взяли участь 103 спортсмени. Україну представляли 7 гімнастів, які змагалися в індивідуальних вправах, змішаних парах, тріо та групах.

Чемпіонка світу 2022 року Анастасія Курашвілі в цьому році перемогла в індивідуальних змаганнях, набравши 20.550 бала. Срібною призеркою стала італійка Сара Кутіні (19.900), бронзовою – француженка Клара Лестрю (19.900).

Ще одне “золото” Анастасія виборола в дуеті зі Станіславом Галайдою. Спортсмени набрали 19.700 балів. Наздогнати їх намагалися італійці Маттео Фалера, Лукреція Регепі (19.350) та Андреа Кольнаго, Еліза Маррас (19.200).

Українське тріо у складі: Анастасія Литвин, Станіслав Галайда та Анастасія Курашвілі стало бронзовими призерами змагань (19.483). Наші спортсмени поступилися італійцям (20.033) та французам (19.947).

Другий та заключний Кубок світу 2024 року зі спортивної аеробіки відбудеться 25 та 26 травня в японській Йокогамі.