Українські параплавці – призери міжнародного турніру

З 26 по 28 травня у французькому місті Лімож пройшов міжнародний турнір серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору World Series Limoges.

У змаганнях взяли участь 144 спортсмена з 29 країн світу. Команду України представляли 11 спортсменів з інвалідністю, 7 з них завоювали нагороди.

Так, 12 медалей, серед яких 2 золотих, 3 срібних та 7 бронзових, здобули українські параплавці. Найуспішніше серед українців виступив Андрій Трусов, який переміг на дистанції 50 м вільним стилем, та Олександр Артюхов, який завоював “золото“ на 100-метрівці на спині та “бронзу“ у запливі на 100 м брасом серед юніорів.

Наші параплавці також виконали кваліфікаційні нормативи до чемпіонату світу-2023, який відбудеться у Манчестері (Велика Британія).