Дніпровська дзюдоїстка Руслана Булавіна – бронзова призерка Riga European Cup

16 та 17 березня в столиці Латвії Ризі проходив Кубок Європи Riga European Cup з дзюдо.

Змагання зібрали 316 спортсменів з 26 країн, серед яких була представниця Дніпропетровщини Руслана Булавіна. Спортсменка в другий змагальний день у ваговій категорії +78 кг здобула бронзову нагороду. Вона провела на латвійських татамі 4 поєдинки, в трьох з яких отримала перемоги. У вирішальній сутичці за “бронзу” Ярослава була сильнішою за німкеню Меліну Вейн.

Для дніпрянки ця міжнародна нагорода стала першою в нинішньому сезоні. Тренують спортсменку Віталій Харламов та Ян Саркісянц.

Загалом українські дзюдоїсти на Кубку Європи у Ризі здобули 11 нагород. За підсумками двох днів змагань наша збірна посіла четверте загальнокомандне місце на турнірі.