У Кам’янському пройшов чемпіонат міста з художньої гімнастики

16 березня на базі ДЮСШ№4 пройшов Чемпіонат міста з художньої гімнастики серед дівчат 2013 – 2018 років народження.

У змаганнях взяли участь більше 100 юних гімнасток міста. Парад відкриття приймали директор СК “Прометей” Андрій Дроговоз, директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа, головний суддя змагань, тренер відділення художньої гімнастики ДЮСШ №4 Інна Козбанова, старший тренер відділення художньої гімнастики ДЮСШ №4 Лариса Заєць.

50 вихованок відділення художньої гімнастики тренерів бригади Лариси Заєць та Інни Козбанової  ДЮСШ №4 здобули на цих змаганнях 12 золотих, 16 срібних та 22 бронзові нагороди.

Вихованки ДЮСШ№2, тренерів Лілії Олейник, Наталії Козярчук та Анастасії Черікової, вибороли 20 золотих, 19 срібних та 7 бронзових нагород.

Також на змаганнях працював благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, де можна було придбати вироби ручної роботи, мило, різні дрібнички.

У Кам'янському пройшов чемпіонат міста з художньої гімнастики У Кам'янському пройшов чемпіонат міста з художньої гімнастики У Кам'янському пройшов чемпіонат міста з художньої гімнастики У Кам'янському пройшов чемпіонат міста з художньої гімнастики У Кам'янському пройшов чемпіонат міста з художньої гімнастики У Кам'янському пройшов чемпіонат міста з художньої гімнастики

Читайте також: