Кам’янчанин Кирило Ковдря став кращим суддею з тхеквондо на чемпіонаті України в Луцьку

З 8 по 10 березня у місті Луцьк, на базі спорткомплексу Волинського національного університету, відбувся чемпіонат України з тхеквондо.

За звання кращого змагалися юнаки, молодші юнаки та кадети. Загалом чемпіонат зібрав 650 учасників із 17 областей. Для кадетів, спортсменів від 2012 року народження, змагання мали підвищену відповідальність – за результатами поєдинків кращих відбирали у збірну України.

Переможці змагань отримали пам’ятні нагороди, а кращі спортсмени-кадети – можливість представляти Україну на міжнародній першості.

За перебігом подій уважно спостерігав вихованець ДЮСШ №4 Кирило Ковдря, який був суддею змагань. Він добре впорався зі своєю справою та став кращим суддею чемпіонату.

До речі, Кирило став одним з кращих спортсменів ДЮСШ№4 за підсумками 2023 року. Також він посів 1 місце у ваговій категорії до 54 кг на Кубку України з тхеквондо ВТФ в Хмельницькому, який проходив у лютому.

Нагадаємо, на змаганнях в Луцьку вихованці Кам’янської ДЮСШ №3 здобули дві нагороди: срібну та бронзову.