Дніпровська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко виборола бронзу турніру Grand Prix 2024

З 8 по 10 березня в австрійському Лінці проходив черговий турнір з дзюдо світової серії Grand Prix Upper Austria.

У змаганнях взяли участь 528 спортсменів зі 78 країн світу. Турнір був кваліфікаційним на Олімпійські ігри в Парижі 2024. Україну представляли 14 дзюдоїстів, серед яких і дніпрянка Єлизавета Литвиненко.

Спортсменка виборола бронзу турніру світової серії. Єлизавета піднялась на подіум вагової категорії -78 кг. Дівчина провела на австрійських татамі чотири поєдинки, в трьох перемогла. В сутичці за бронзу наша дзюдоїстка взяла гору над бельгійкою Вікі Вершаере, заробивши дві оцінки “ваза-арі”.
Це вже друга медаль Литвиненко в новому, олімпійському сезоні. В лютому вона взяла також бронзу на Великому Шоломі в Баку.

Загалом українці завершили виступ з чотирма медалями: Юлія Курченко (78 кг) – “срібло”, Єлизавета Литвиненко (78 кг) – “бронза”, Дільшот Халматов (60 кг) – “бронза”, Богдан Ядов (66 кг) – “бронза”.