“Дніпро” обіграв “Прометей” і виграв Кубок України з баскетболу

“Дніпро” у напруженому матчі з мінімальним рахунком обіграв “Прометей” і став володарем Кубка України з баскетболу-2024.

Стартова чверть пройшла за переваги лідера Суперліги. У другій десятихвилинці “Прометей” досяг нічийного рахунку за підсумками половини гри – 30:30.

“Дніпро” додав у третій чверті і зумів досягти переваги в 10 очок. Головна драма розгорнулася в останні хвилини. Команда Олександра Пащенка зробила ривок та зуміла скоротити розрив до мінімуму. Міг відбутися гарний камбек, але базер Ігоря Клімова із центру майданчика мети не досяг.

Таким чином, “Дніпро” став володарем Кубка України вп’яте у своїй історії.