Дві українські біатлоністки фінішували у топ-20 останнього спринту сезону Кубка IBU

Останній етап сезону Кубка IBU з біатлону після коротких індивідуальних гонок продовжився спринтами в австрійському Оберттіліаху. На дистанцію у жіночій гонці вийшли п’ять українок.

Одразу двом нашим співвітчизницям вдалося фінішувати у топ-20, тоді як три інші – опинилися у четвертому та п’ятому десятку.

Найкращий результат серед “синьо-жовтих” біатлоністок показала Надія Бєлкіна – один промах (на лежці), найкраща швидкість на дистанції серед українок (25-те загальне місце) та фініш на 19-му місці. На дві десяті секунди від Бєлкіної відстала Любов Кип’яченкова, яка також закінчила гонку з одним промахом – вона 20-та. І для Бєлкіної, і для Кип’яченкової – це третій у сезоні фініш у топ-20 найкращих гонки на рівні Кубка IBU.

26-річна Оксана Коваленко також закінчила гонку з одним промахом, але лише на 49-му місці. Відставання Оксани від Надії та Любові склало понад хвилину.

Юлія Городна з двома промахами потрапила у залікову зону – вона 31-ша, а Лілія Стеблина з такою ж кількістю штрафних кіл – 51-ша.

Переможницею останнього спринту сезону на рівні Кубка IBU стала 27-річна німкеня Стефанія Шерер, яка закінчила гонку без промахів. Це її третя особиста перемога в кар’єрі і перша з сезону 2019/20.

Кубок IBU (Обертілліах, Австрія): спринт, жінки