У Дніпрі пройшов чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

З 16 по 18 лютого у Дніпрі проходив чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих.

Змагання проходили в спортивному комплексі “Олімпійські резерви” і зібрали 170 найкращих бійців країни з 23 областей нашої держави. Захід проходив за підтримки Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

За підсумками змагань серед молоді перше командне місце виборола команда Київської області. На другому місці – представники збірної команди Дніпропетровської області. Наші спортсмени здобули 3 золоті, 2 срібні та 7 бронзових нагород. Третіми стали спортсмени збірноі Волинської області.

Серед дорослих кращими стали бійці Київської області. Срібний командний кубок завоювали представники Харьківського регіону. І третє місце у спортсменів Волинської області.

Три роки поспіль українці ставали першими на чемпіонатах світу зі змішаних єдиноборств ММА. Далі фіналісти ЧУ відправляться в Узбекистан та Сербію на чемпіонати Європи, які пройдуть навесні.