Ще шість медалей здобули українські важкоатлети на чемпіонаті Європи

З 12 по 20 лютого у Софії (Болгарія) проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики. Збірну команду України представляють 10 жінок та 9 чоловіків.

15 лютого шість медалей на двох в одній ваговій категорії вибороли українські важкоатлетки Ганна Давидова та Світлана Самуляк.

У вазі до 64 кг Ганна Давидова стала чемпіонкою Європи у сумі двоборства (220 кг) та здобула 2 “срібла”: у ривку (100 кг) та у поштовху (120 кг).

Світлана Самуляк здобула “золото” у ривку (101 кг), “бронзу” у поштовху (118 кг) та “срібло” у сумі двоборства (219 кг).

Результати. Жінки до 64 кг

1. Ганна Давидова (Україна): 100 (ривок) + 120 (поштовх) = 220 кг;
  2. Світлана Самуляк (Україна): 101 + 118 = 219;
  3. Вікторія Волк (Польща): 94 + 121 = 215.

Нагадаємо, першу медаль змагань здобув Павло Заліпський, який у ривку у вазі до 61 кг взяв “срібло”. Потім золотий хет-трик оформила у ваговій категорії до 59 кг українка Каміла Конотоп, яка стала абсолютною чемпіонкою Європи. Загалом, Україна здобула вже десять нагород, з яких три великі: два “золота” і “срібло”. Збірна посідає друге місце у медальному заліку, поступаючись лише Туреччині (15).