Спортсмени Дніпропетровщини змагаються на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

З 12 по 20 лютого у Софії (Болгарія) проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики. В складі збірної України є двоє спортсменів Дніпропетровщини.

В перший день змагань у вазі -49 кг на поміст вийшла Юлія Ковальова з Кривого Рогу. Вона зайняла 5 підсумкове місце. Це був дебютний офіційний міжнародний старт нашої спортсменки серед дорослих. Юлі всього 20 років.

18 лютого змагатиметься ще один представник Дніпропетровщини Антон Сердюков, який виборюватиме нагороду у ваговій категорії -96 кг.

Загалом, збірна України вже має першу нагороду змагань. Срібло в ривку з результатом 126 кг виборов Павло Заліпський, який виступав у ваговій категорії до 61 кг.

Шосте місце посів наш важкоатлет у поштовху (145 кг) та зупинився за крок від п’єдесталу пошани у сумі двоборства (271 кг), всього 1 кг програвши бронзовому призеру Шота Мішвелідзе з Грузії.