Українські легкоатлети успішно виступили на турнірі Mityng Gwiazd

Українські спортсмени продемонстрували вражаючі результати на турнірі Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki, що відбувся в рамках Світового легкоатлетичного туру категорії челленджер у польському місті Білосток. Загалом, на міжнародному змаганні команда здобула три медалі.

Дмитро Нікітін здолав планку на висоті 2.20 метра і здобув срібну медаль на турнірі. Вадим Кравчук також показав високий рівень під час змагань, з результатом 2.17 метра, що принесло йому бронзову медаль. Золото виборов Дауве Амелс з Нідерландів, який зміг подолати планку на висоті 2.23 метра.

Роман Кокошко також здобув срібну медаль у штовханні ядра, продемонструвавши показник  – 20.41 метра. Він поступився лише господарю змагань, чемпіону Європи 2018 Міхалу Гаратику з Польщі, який зміг показати результат 20.92 метра.

Варто зазначити, що у березні Роман став чемпіоном у своїй дисципліні на Кубку Європи у португальській Лейрії.