“Дніпро-1” здобув перемогу над чорногорським “Дечичем”

СК “Дніпро-1” здобув свою першу перемогу на зимовому тренувальному зборі в Туреччині. Віце-чемпіон України впевнено розібрався з “Дечичем” із Чорногорії – 2:0.

Команда Юрія Максимова мала перевагу і до перерви, але відклала питання про переможця на другий тайм. Там Сергій Горбунов спершу заробив пенальті, який реалізував Олександр Піхальонок, а потім і сам забив з пасу Євгена Пасіча.

Раніше на турецькому зборі “Дніпро-1” програв “Штурму” (1:2), розійшовся нічиєю з “Черно Море” (2:2) і був розгромлений “Ракувом” (1:4).

“Дніпро-1” осінню частину чемпіонату України завершив на другому місці, поступаючись лідеру “Кривбасу” лише за додатковими показниками. Сезон відновиться для підопічних Максимова домашнім матчем із “Минаєм” 25 лютого.