“Зоря” зіграла у результативну нічию з “Ягеллонією” у контрольному матчі

“Зоря” у своєму другому спарингу на турецькому зборі зуміла вирвати нічию проти польської “Ягеллонії” – 2:2.

Проти другої команди Екстракласи підопічним Юрія Коваля довелося нелегко. “Ягеллонія” виграла перший тайм завдяки голу ангольця Афіміко Палулу. Після перерви іспанець Хесус Імас подвоїв перевагу клубу з Білостоку. Але “Зорі” вдалося відігратися – голи на рахунку Олександра Яцика і Дмитра Мишньова, які вийшли на заміну.

Наприкінці “Ягеллонія” могла виривати перемогу, але німецький легіонер Каан Джалісканер не реалізував пенальті.

Нагадаємо, у першому спарингу на зимовому тренувальному зборі в Туреччині луганчани поступилися іншому польському клубу, “Краковії” – 0:2. Загалом підопічні Коваля домовилися про проведення п’яти поєдинків, проте ще розглядають варіанти додаткових спарингів.

“Зоря” посідає 14-те місце у чемпіонаті України, набравши 12 очок. Весняну частину сезону команда Коваля відкриє матчем із “Ворсклою”. Базова дата 18-го туру УПЛ – 24 лютого.