Дніпровські спортсмени вибороли найбільшу кількість медалей на турнірі з бразильського джиу-джитсу

27 січня в Дніпрі пройшов перший в цьому році турнір з бразильського джиу-джитсу ліги TMS.

Представники Федерація ММА Дніпропетровської області вдало виступили на цьому турнірі. Спортсмени дніпровських Клубу Змішаних Єдиноборств “Сварог” та спортивної школи №7 під керівництвом тренера Микити Безгінова завоювали 28 золотих, 22 срібні та 20 бронзових нагороди.

А також вибороли перше командне місце в розділі Gi і друге командне місце в розділі NoGi.
У підсумку перше загальногомандне місце, найбільша кількість перемог – 88, і найбільша кількість золотих медалей. Загалом, 70 медалей з 79 можливих.

На наших спортсменів очікує насичений рік, який складатиметься з 12 турнірів. Дві головні події: Кубок та Чемпіонат України відбудуться у першому та другому змагальному півріччі та являтимуть собою наймасштабніші чемпіонати 2024 року — в найкращих традиціях TMS League.