“Дніпро-1” зіграв унічию з “Чорно Море” на тренувальному зборі у Туреччині

“Дніпро-1” зіграв унічию з болгарським “Чорно Море” на тренувальному зборі у Туреччині – 2:2.

Головний тренер дніпрян Юрій Максимов задіяв два склади у спарингу. У першому таймі на поле вийшли переважно молоді гравці та легіонери, у другому – основа команди.

Рахунок у матчі відкрив Вітіньо, замкнувши пас Пасіча. Болгари зуміли відігратися згодом завдяки далекому удару Панайотова.

“Чорно Море” забив другий м’яч незадовго після перерви, проте вже за дві хвилини Едуард Сарапій зрівняв рахунок ударом зі штрафного. До кінця зустрічі обидві команди створили кілька моментів, щоб вирвати перемогу, але матч завершився внічию.

Нагадаємо, у своєму першому спарингу “Дніпро-1” програв “Штурму” (1:2). Загалом команда Максимова запланувала провести сім контрольних зустрічей. Наступним опонентом дніпрян стане “Ракув”, поєдинок пройде 2 лютого.

“Дніпро-1” осінню частину чемпіонату України завершив на другому місці, поступаючись лідеру “Кривбасу” лише за додатковими показниками. Сезон відновиться для підопічних Юрія Максимова матчем з “Минаєм” (базова дата – 24 лютого).