Українські спортсмени здобули три медалі на турнірах Світового легкоатлетичного туру

Українські спортсмени завоювали три медалі на турнірах Світового легкоатлетичного туру, що проходили 27 та 28 січня у різних куточках Європи.

Іспанський Сабадель приймав челенджер “Miting Catalunya”, де українець Данило Даниленко виборов срібну нагороду в бігу на 400 м (47,33).

Ілля Кравченко з особистим рекордом 5.50 м став срібним призером у стрибках з жердиною на турнірі цієї ж категорії “Inter Hallenmeeting” у німецькому Хемніці.

У польському Лодзі наш спортсмен Дмитро Нікітін з результатом 2.14 м замкнув трійку призерів у стрибках у висоту на змаганнях бронзової категорії “Orlen Cup”.

Відзначився срібним успіхом з повторенням особистого рекорду 2.25 м Вадим Кравчук на окремому турнірі зі стрибків у висоту поза межами туру в німецькому Вупперталі.