Збірна України виборола другу медаль на міжнародному турнірі з кульової стрільби

У Мюнхені (Німеччина) проходить міжнародний турнір з кульової стрільби”H&N-Cup”. Українська збірна вже має дві нагороди.

Другою нагородою поповнилася 25 січня скарбничка збірної України на міжнародному турнірі з кульової стрільби”H&N-Cup”. “Срібло” у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м (вправа ПП-3) виборола наша олімпійська чемпіонка Олена Костевич.

38-річна спортсменка з Чернігова показала п’ятий результат у кваліфікації (576), після чого у фіналі стала другою, поступившись лише Зорані Аруновіч (241.1 проти 244.0 представниці Сербії).

Нагадаємо, спортсменка Крістіна Остапенко завершила фінал у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м (вправа ГП-6) і виборола “золото” змагань.