“Кривбас” обіграв “Ференцварош” у спарингу на зборі в Іспанії

“Кривбас” обіграв “Ференцварош” у другому контрольному матчі на тренувальному зборі в Іспанії – 2:0.

Чемпіон Угорщини був активнішим на початку зустрічі, але криворіжці вирівняли гру. У першому таймі “Кривбас” мав можливість відкрити рахунок, однак Хрвоє Іліч влучив у перекладину.

Після перерви підопічні Юрія Вернидуба відзначилися двічі з різницею у шість хвилин. Юрій Вакулко відкрив рахунок, а потім Даніель Соса забив другий м’яч.

Нагадаємо, у першому матчі на тренувальному зборі “Кривбас” обіграв “П’яст” (2:0). Загалом команда запланувала десять спарингів в Іспанії.

“Кривбас” пішов на зимову перерву лідером УПЛ. Команда Юрія Вернидуба набрала 34 очки та випереджає “Дніпро-1” за додатковими показниками. Наступний офіційний матч “Кривбас” проведе з “ЛНЗ”.