ФК “Оболонь” програв перший спаринг у Туреччині

24 січня ФК “Оболонь” на тренувальному зборі в Туреччині провів перший спаринг з ФК “Малішева” з Косово. На жаль, українці примудрилися за три хвилини пропустити два голи.

Перший тайм пройшов всуху, а от наприкінці другого косовський клуб активізувався та протягом трьох хвилин забив два голи. Таким чином, “Оболонь” програла, 0:2.

Наступний матч команда Валерія Іващенка проведе з ФК “Дукаджині” (Косово). Контрольний поєдинок відбудеться 25 січня.

Ще столичний клуб зіграє з чеськими “Баніком” та “Градець-Кралове”, польським “Відзевом”, туркменським “Ахалом”, македонським “Шкупі” та данським “Кеге”.

• 10 лютого – ФК “Кеге” (Данія).

Зараз “Оболонь” посідає 13-те місце в УПЛ (зона перехідних матчів), набравши 14 очок. У першому матчі весняної частини чемпіонату кияни приймуть “Чорноморець”. Базова дата – 24 лютого.