Жіночий “Прометей” вперше в історії вийшов у плей-офф волейбольної Ліги чемпіонів.

Учора український клуб здолав “Альбу Блаж” (3:1) та завершив груповий етап. Доля путівки до плей-офф зважилася в іншому матчі групі Е, де польський “ЛКС Лодзь” та “Волеро Ле Канне” видали феєрію на майданчику, який завершився перемогою полячок (3:2).

Таким чином, пряму путівку до чвертьфіналу ЛЧ отримав “Лодзь”. “Прометей” із трьома перемогами у шести матчах посів друге місце та вийшов у попередній раунд, де побореться за потрапляння до 1/4 турніру.

Суперниками наших дівчат стануть з волейболістками “Еджзаджібаші”, які є минулорічними фіналістками цих престижних змагань і чинними клубними чемпіонками світу.

Додамо, що пари формувалися на основі рейтингу команд за підсумками групового етапу:

• “Вакіфбанк” – “Девелопрес Ряшів”;
  • “Еджзаджібаші” – СК “Прометей”;
  • “Потсдам” – “Альянц Штутгарт”.

Дати проведення та час початку поєдинків стануть відомі пізніше. Колективи проведуть дві зустрічі. В разі нічийного результату вони розіграють “золотий” сет.