Кам’янчанин Ілля Марченко зазнав поразки на старті кваліфікації Australian Open-2024

Український тенісист Ілля Марченко невдало стартував у кваліфікації Australian Open-2024. Кам’янчанин у драматичному поєдинку поступився боснійцю Нерману Фатичу – 0:2.

Матч тривав 1 годину та 47 хвилин. Марченко одразу ж поступився супернику на своїй подачі, і потім весь сет марно намагався наздогнати опонента – 4:6.

У другій партії Ілля та Нерман акуратно забирали свої подачі, тож справа дійшла до тай-брейку. Там українець вів з рахунком 5:3, але фатально втратив перевагу – 5:7.

Ілля першим зі своїх співвітчизників стартував у кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії. Вночі-вранці (за київським часом) 10 січня свої матчі проведуть Віталій Сачко, а також Даяна Ястремська, Дар’я Снігур, Юлія Стародубцева та Катаріна Завацька.