Скелетоніст Ярослав Лавренюк став бронзовим призером юніорського чемпіонату світу

16-річний Ярослав Лавренюк здобув першу в історії українську медаль на юніорському чемпіонаті світу зі скелетону.

Змагання проходили в норвезькому Ліллегаммері. Збірну України представляли чотири спортсмени.

Скелетоніст Ярослав Лавренюк, тренера Михайла Гераскевича, став бронзовим призером юніорського чемпіонату світу U-20 зі скелетону. Медаль, яку виборов наш спортсмен, стала історичною для України, адже раніше нашим представникам не вдавалося навіть пробитися до трійки призерів на змаганнях зі скелетону такого рівня.

Ярослав показав третій результат за сумою двох спусків – 1.46,26, поступившись лише двом представникам Латвії – Давісу Валдовскісу (1.45.01) та Ренарсу Юмікісу (1.46,06).

Окрім того, український скелетоніст дебютував на рівні дорослого Кубка світу, посівши 31-ше місце в Інсбруку.

Тепер Лавренюк виступить на зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які пройдуть 19 січня – 1 лютого 2024 року у Канвондо (Республіка Корея). Туди він відправиться разом з Владиславом Клименком.