“Прометей” завдав поразки “Бешикташу” у баскетбольному Єврокубку

“Прометей” у Ризі впевнено переміг турецький “Бешикташ” у матчі 11 туру групи А Єврокубка.

Наприкінці першої чверті підопічні Ронена Гінзбурга зробили ривок та повели з різницею у 12 очок. Проте розвинути успіх у другій 10-хвилинці слобожанському колективу не вдалося. На велику перерву команди пішли за рахунку 45:40 на користь “Прометея”.

У третій чверті наші спортсмени не залишили суперникам шансів, збільшивши перевагу до 22 очок. У заключному відрізку “Прометей” спокійно довів зустріч до перемоги – 89:70.

У складі “Прометея” дабл-дабл зробив Тай Одіас – 16 очок і 10 підбирань. В активі Ондржея Балвіна 17 очок і 9 підбирань.

“Прометей” здобув шосту перемогу у групі та піднявся на п’яте місце. “Бешикташ” йде на четвертій позиції.

Наступний матч підопічні Гінзбурга проведуть 16 грудня з “Таллінною Калєв”. 20 грудня “Прометей” зіграє з “Лондон Лайонс” у Єврокубку.

• Єврокубок. Група А. 11-й тур

“Прометей” (Україна) – “Бешикташ” (Туреччина) – 89:70 (26:14, 19:26, 27:10, 17:20)

“Прометей”: Балвін (17 + 9 підбирань + 3 втрати), Одіасе (16 + 10 підбирань), Сидоров (14), Грей (12 + 5 перехоплень), Санон (10), Марч (8 + 3 втрати), Ткаченко (8), Агада (4)