Дніпровські каратисти – призери чемпіонату Європи

9 та 10 грудня в угорському місті Будапешт проходив 20-й Абсолютний Чемпіонат Європи з кіокушин карате серед чоловіків і жінок у розділі “куміте” та “ката” та Кубок Європи серед дітей, юнаків, юніорів та ветеранів.

У змаганнях взяли участь 667 спортсменів з 20 країн.

Серед учасників були вихованці дніпровської Федерації кіокушин карате. Спортсмени вдало виступили та вибороли 5 медалей Європейського чемпіонату.

Команда у складі: Заур Мамедов, Віталій Короткевич, Ельнур Мамедов та Марина Скамарохова (м. Запоріжжя), посіла перше місце у найскладнішій дисципліні – “командне ката”. Спортсмени стали єдиними в Європі 4-кратними чемпіонами у цьому розділі.

Також призерами стали:

• “срібло”: Клочко Азарій – вікова категорія 14-15 років (-55 кг);
  • “бронза”: Кравчук Яків – вікова категорія 10-11 років (-30 кг); Єжелев Володимир – вікова категорія 16-17 років (-75 кг); Сорочан Денис – вікова категорія 10-11 років (-45 кг).