Кам’янські акробати стали “бронзовими” призерами Кубка України

З 6 по 9 грудня Вінниця приймала Кубок України зі спортивної акробатики. Протягом трьох днів за нагороди боролися майже 80 спортсменів віком від 12 до 19 років з 9 областей нашої країни. Загалом розігрувались 39 комплектів медалей.

Кожен з атлетів показував три програми: динамічну, балансову та комбіновану. Переможців обирали за сумарною кількістю балів.

Кам’янське представляли акробати ДЮСШ № 4. За результатами змагань змішана пара Богдан Караваєв та Анна Омелянчук тричі підіймалася на третю сходинку п’єдесталу пошани (у динамічній і комбінованій вправах та у багатоборстві).

Дует тренується під керівництвом Людмили Шапорєвої та Ганни Романової.

Кам'янські акробати стали "бронзовими" призерами Кубка УкраїниКам'янські акробати стали "бронзовими" призерами Кубка УкраїниКам'янські акробати стали "бронзовими" призерами Кубка України