“Будівельник” завдав першої поразки “Дніпру” в поточному сезоні Суперліги

В одному з ключових матчів всього регулярного чемпіонату Суперліги лідер змагань “Дніпро” на своєму майданчику поступився “Будівельнику” – 74:80.

Поєдинок, що проходив у дніпровському СК “Шинник”, подарував непередбачуваний сюжет та чемпіонську інтригу.

Команда Володимира Коваля впевнено провела першу чверть, вигравши її із різницею у 8 очок. Надалі столичний гранд зумів додати, і до великої перерви було зафіксовано мінімальну перевагу господарів.

Визначальною стала третя чверть. Її “Будівельник” виграв із великим рахунком 23:6. До честі господарів вони повернулися в гру, по ходу четвертого відрізка гри скорочували відрив до 5-6 очок, але на більше не спромоглися.

Підсумок – перша поразка “Дніпра” у нинішньому сезоні, що обірвала дев’ятиматчеву переможну серію лідера чемпіонату. При цьому підопічні Коваля зберегли перше місце за рахунок кращого відсотка перемог – 90% проти 73% у “Будівельника”, який йде другим.

Сьогодні, 5 грудня, “Будівельник” зіграє проти БК “Запоріжжя”. Наступного дня “Дніпро” зустрінеться із “БІПА”.