Волейбольний “Прометей” пробився до 1/8 фіналу Кубка ЄКВ, обігравши “Лікургус”

СК “Прометей” впевнено переміг “Лікургус Гронінген” у матчі-відповіді 1/16 фіналу Кубка ЄКВ – 3:0.

Виїзний для української команди двобій не дався переможцю легко. У кожному з сетів точилася напружена боротьба з рівними шансами. Проте підопічні Андрія Левченка зуміли завершити кожну з трьох партій на свою користь.

За підсумками двоматчевого протистояння “Прометей” не залишив “Лікургусу” шансів – 6:0 за сумою сетів. Першу зустріч, що відбулася в румунському Міовені, наші спортсмени також виграли із розгромним рахунком.

Нагадаємо, “Прометей” вилетів у Кубок ЄКВ (другий за статусом єврокубковий турнір) із Ліги чемпіонів. Українська команда не здолала другий етап кваліфікації, посівши третє місце у своїй групі.

У 1/8 фіналу Кубка ЄКВ “Прометей” зіграє з переможцем дуелі “Нафтохімік” (Болгарія) – “Аркасспор” (Туреччина). Першу зустріч із рахунком 3:0 виграв турецький клуб.

• Волейбол. Чоловіки. Кубок ЄКВ. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

“Лікургус Гронінген” (Нідерланди) – “Прометей” (Україна) – 0:3 (22:25, 23:25, 24:26)