У Кам’янському відіграли ігри 5 туру чемпіонату міста з футзалу: результати

У цю суботу, 25 листопада, та неділю, 26 листопада, на базі СК “Прометей” пройшли  ігри 5 туру Відкритого чемпіонату міста з футзалу.

Про це повідомили в Федерації футболу Кам’янського.

У суботу “Вогнеборець” штурмував “Штурм” і впевнено переміг. “Амкал” не встояв перед “Дрезденом”. “ПМГУ Каметсталь” не вистачило часу для спасіння матчу, адже після 0:3 на початку гри дуже важко відігруватися. “МКС” з “Ліоном” видали самий результативний матч дня, а “СК Тайм-2” сенсаційно переміг “ГЕС”.

Видовищними були матчі неділі. “ПМГУ МПС” дали справжній бій “Баглію”. За дві хвилини до кінця матчу зрівняли рахунок 2:2, але на останній хвилині пропустили двічі і поступилися 2:4. В дербі двох “Олімпій” сильнішими виявились молодші, рахунок 6:2. Покером відзначився Єгор Кисельов. “Титан” несподівано обіграв дуже потужну “Петриківку” 5:3. Гравець “Легіону” Ігор Максименко знову кращій у своїй команді, на його рахунку хет-трик, а команда перемагає “Альянс” 5:3.

“ПМГУ МПС-2” – “СК Тайм-2” (група С) – 0:7
“Олімпія-2001” (аульський водовід) 1 – “Олімпія- 2001” (аульський водовід) 2 (група А) – 6:2
“Титан” – “Петриківка” (група Б) – 5:3
“Легіон” – “Альянс” (група С) – 5:3
“Баглій” – “ПМГУ МПС” (група Б) – 4:2