Криворіжці завоювали понад 130 нагород на Кубку України з Фунакоші Шотокан Карате

З 18 по 19 листопада в Черкасах відбувся XVIІ Кубок України з Фунакоші Шотокан Карате. Ці змагання стали справжнім викликом для спортсменів, адже між собою змагалися юнаки, юніори, молодь та дорослі з восьми областей, загалом 290 учасників.

За підсумками турніру вихованці Криворізької Федерації Фунакоші Шотокан Карате здобули 131 медаль: 58 золотих, 48 срібних та 27 бронзових. Вони перевершили усіх у командному заліку. До того ж найкращими учасниками визнали: Максима Шкоденка та Анжеліку Соляку серед юнаків, Владислава Наместнікова та Яну Федій серед дорослих.

Серед призерів змагань були й представники клубу бойових мистецтв “Окамі”. На рахунку Михайла Козлова, Марії Стеблянко та Кирила Самохвала одна срібна і три бронзові медалі.

Криворіжці завоювали понад 130 нагород на Кубку України з Фунакоші Шотокан КаратеКриворіжці завоювали понад 130 нагород на Кубку України з Фунакоші Шотокан Карате