Важкоатлет Микита Рубановський зробив медальний хет-трик на чемпіонаті світу

З 15 до 23 листопада у місті Гвадалахара (Мексика) проходить чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів U-20.

Медальний хет-трик зробив спортсмен, чемпіон Європи серед юніорів у двоборстві-2022, Микита Рубановський, який виступає у ваговій категорії до 109 кг. Український важкоатлет став бронзовим призером у ривку (167 кг), здобув золото в поштовху (207 кг) та в сумі двоборства (374 кг), де випередив у напруженій боротьбі іранця Арію Пайдара (373 кг).

Микита зазначив, що ніколи не підіймав понад 202 кг навіть на тренуваннях, але старанно готувався,  хотів перемогти, і переміг.

Нагадаємо, 16 листопада чернігівський спортсмен Андрій Ревко здобув на цих змаганнях срібну медаль у ривку (100 кілограмів) та бронзову медаль у сумі двоборства (220 кілограмів) у ваговій категорії до 55 кілограмів.