Дніпровські каратисти – призери чемпіонату України

18 та 19 листопада в місті Чернівці відбувся чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих.

У змаганнях взяли участь 600 спортсменів, які представляли 72 клуби з 16 областей країни.

Найбільшу кількість атлетів на чемпіонат виставили львівський клуб “Юніон” (60), київський клуб “Сен-Бін” (51) та чернівецький клуб “Лідер” (39).

Також серед учасників були вихованці дніпровської Спортивної школи з боксу та єдиноборств, які гарно виступили та вибороли 3 медалі. Так, в розділі “командне ката” у віковій категорії 18 років і старше срібну нагороду виборов Кирилюк Олександр, у цьому ж розділі серед дівчат 14-17 років срібною призеркою стала Ільїна Анастасія. У розділі “куміте” у категорії кадетів 70+ бронзову нагороду здобув Мацерук Олександр.

Підготував спортсменів тренер Андрій Зима.