У Кам’янському визначилися переможці 4-го туру чемпіонату міста з футзалу

18 та 19 листопада на базі СК “Прометей” пройшли ігри 4 туру чемпіонату міста з футзалу.

Про це повідомили в Федерації футболу Кам’янського.

Ігри суботи запам’яталися трьома хет-триками у одному матчі. У Лізі “С” відбувся центральний матч туру між лідерами командами “ГЕС”-“Легіон”. Матч розпочався несподівано: вже на 7 хвилині рахунок став 3:0 на користь “Легіону”. “ГЕС” у середині тайму трохи оговталися і почали потроху грати в свою комбінаційну гру. Перший тайм закінчився 3:2. На початку другого рахунок став 5:4 на користь “Легіона”, але далі забивали тільки гесовці. Остаточний рахунок матчу 8:5, перемога “ГЕС”. По три м’ячи забили у “ГЕС” Сергій Циганок та Денис Король, а у “Легіона” Ігор Максименко.

У неділю гарну гру показав”Баглій”. У Лізі “Б” відбувся центральний матч туру між лідерами командами “Баглій”-“Вогнеборець”. “Баглію”, чемпіону міста Ліги “Б” сезону 2022-2023 років, вогнеборці навесні нанесли поразку у фіналі Кубку і не дали зробити золотий дубль. Гравці “Баглію” вийшли на гру дуже мотивовані і налаштовані тільки на перемогу. Поєдинок був дуже видовищним і багатим на події. Було все: і голи на любий смак, жовті та червоні картки. “Баглій” узяв дуже впевнений реванш за прикру поразку у фіналі Кубку, перемігши соперника з рахунком 6:2. У переможців кращим на полі був Артем Лажевич який відзначився дублем.

Також першу перемогу здобув “ПМГУ Каметсталь”, “Петриківка” знову перемагає, а “Дніпровський кар’єр” бере три очки.