Українці продовжують виборювати нагороди чемпіонату світу з пауерліфтингу

З 13 по 19 листопада у литовському місті Друскінінкай проходить чемпіонат світу з пауерліфтингу.

Першими лік золотим нагородам відкрили Тетяна Біла, яка стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 47 кг, та Анастасія Дерев’янко, яка перемогла у ваговій категорії до 52 кг.

15 листопада українська збірна здобула ще більше нагород. Так, у ваговій категорії до 83 кг серед чоловіків наші спортсмени вибороли «золото» і «срібло» у сумі триборства.

Чемпіоном світу став Микола Бараннік з Рубіжного (935 кг). Він також здобув малі золоті медалі у присіданні (362,5 кг) та у жимі лежачи (270 кг) і малу «бронзу» у тязі (302,5 кг).

Титул віцечемпіона світу дістався Віталію Коломійцю з Вінниці (912,5 кг). У присіданні він виборов мале «срібло» (355 кг) і мале «золото» — у тязі (315 кг).

Є здобутки і у вазі до 93 кг серед чоловіків. Володимир Рисєв з Краматорська переміг з сумою триборства 1025 кг. Чемпіон Всесвітніх Ігор-2022 також відзначився малою золотою нагородою у присіданні (387,5 кг), малим «сріблом» у жимі лежачи (297,5 кг) і малим «сріблом» у тязі (340 кг).

Абсолютний чемпіон світу-2022 Костянтин Мусієнко з Дружківки став срібним призером (1015 кг). В його активі також мале «золото» у жимі лежачи (327,5 кг).

Чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор Лариса Соловйова стала срібною призеркою, завершивши змагання з сумою триборства 600 кг. Також на рахунку титулованої київської спортсменки мале «срібло» у присіданні (237,5 кг) та мала «бронза» у жимі лежачи (157,5 кг).

Дебютантка світової першості, Тетяна Щавінська з Хмельницького, здобула малу бронзову нагороду у жимі лежачи, підкоривши штангу вагою 132,5 кг.