Криворіжець Артур Кузьменко – чемпіон України з боксу

З 5 по 12 листопада у смт. Бояни, поблизу Чернівців пройшов Чемпіонат України з боксу серед молоді та жінок. Його присвятили бійцям ГУР Міністерства оборони України. У змаганнях цьогоріч взяли участь 295 спортсменів (234 чоловіки та 61 жінка).

Вихованець криворізької “ДЮСШ №8” та боксерського клубу “Тріумф” Артур Кузьменко виборов “золото” у ваговій категорії 63,5 кг та став кращими боксером чемпіонату. Хлопець провів 5 поєдинків і здобув 5 перемог, включаючи фінал, який виграв достроково.

Крім того, представник “ДЮСШ №7” Дмитро Рудя став “бронзовим” призером змагань у ваговій категорії 75 кг. Спортсмен займається під керівництвом тренерів-викладачів Ігоря Кекало, Дмитра Кірноса та Анатолія Новоселеця.

Вітаємо боксерів та їх наставників з вдалими виступами та бажаємо нових спортивних досягнень!