Стрілки з Кривого Рогу вибороли медалі Чемпіонату України

Четверо спортсменів з Дніпропетровщини стали призерами відкритого чемпіонату України з кульової стрільби.

Про це розповіли на Facebook-сторінці обласної школи вищої спортивної майстерності.

За повідомленням, вихованець Криворізької школи стрільби Максим Гімон посів друге командне місце у вправі ПП-3 (стрільба по мішені з пневматичного пістолета, 10 м) та третє місце у вправі ПП-мікст.

Спортсмени змінного складу школи вибороли наступні відзнаки:

• Яніна Шпилева — перше командне та друге особисте місце у ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки, 10 м), друге місце у ГП-мікст;
  • Аліна Ткалік стала переможницею у ГП-11а (стрільба по рухомій мішені, пневматична гвинтівка, 40 пострілів, 10 м) та ГП-12 (стрільба по рухомій мішені, пневматична гвинтівка, 60 пострілів, 10 м);
  • Іван Мартинов — друге командне місце у ПП-3.

Змагання проходили 21-26 жовтня у Львові серед серед спортсменів 2005 р. н. та молодших.

Стрілки з Кривого Рогу вибороли медалі Чемпіонату УкраїниСтрілки з Кривого Рогу вибороли медалі Чемпіонату України