“Старий Луцьк” впевнено переміг “Кривбас” в матчі Суперліги

“Старий Луцьк” переміг “Кривбас” в матчі київського баблу Суперліги-2023/24 – 72:56.

Підопічні Володимира Журжія виграли першу половину зустрічі, здобувши комфортну перевагу в 19 очок. Після третьої 10-хвилинки розрив у рахунку становив вже 28 очок. Остання чверть залишилася за “Кривбасом” (18:6), але на результат зустрічі це не вплинуло.

MVP поєдинку став Олександр Прозапас, який набрав 13 очок, зробив 4 підбирання і 4 асисти. Також 13 очок набрав Євген Коровяков.

В складі “Кривбасу” найрезультативнішим гравцем став Анатолій Челован – 14 очок. Дмитро Мартинов же оформив дабл-дабл (10 очок та 11 підбирань).

Це друга перемога “Старого Луцька” в сезоні. Натомість “Кривбас” зазнав п’ятої поразки поспіль і замикає турнірну таблицю.