Криворізькі сумоїсти здобули 10 нагород на чемпіонаті України у Луцьку

З 30 вересня до 2 жовтня у Луцьку проходив Чемпіонат України з сумо серед хлопців та дівчат 12-15 років та юніорів до 18 років. У турнірі взяли участь спортсмени з Кривого Рогу, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №2. Вони випробовували власні сили і можливості у командних – “стійка на стійку” та особистих змаганнях.

Про це повідомили на сторінці виконавчого комітету Інгулецької районної ради у Facebook.

У двох вікових категоріях чемпіонату підопічні тренерів Олександра Лозного, Олександра Подольського та Анастасії Кравченко вибороли 10 медалей: 1 “золоту”, дві “срібні” та 7 “бронзових”.

Так, юнаки U15 показали наступні результати:

• Ярослав Гладиш – ІІ місце (особистий виступ) та ІІІ місце (командний виступ);
  • Тимур Жулідов – ІІІ місце (командний виступ).

У віковій категорії серед юніорів до 18 років призерами і переможцями стали:

• Дар’я Константинова – І та ІІ місця (особистий виступ), ІІІ місце (командний виступ);
  • Сабір Гараєв – ІІІ місце (особистий виступ);
  • Олександра Жулідова – ІІІ місце (командний виступ);
  • Тахір Стойко – ІІІ місце (командний виступ);
  • Тимофій Андріанов – ІІІ місце (командний виступ).

Криворізькі сумоїсти здобули 10 нагород на чемпіонаті України у ЛуцькуКриворізькі сумоїсти здобули 10 нагород на чемпіонаті України у ЛуцькуКриворізькі сумоїсти здобули 10 нагород на чемпіонаті України у Луцьку