Дніпряни вибороли 40 медалей всеукраїнського турніру з джиу-джитсу

З 23 по 24 вересня у Львові пройшов всеукраїнський турнір з бразильського джиу-джитсу ліги TMS.

У змаганнях взяли участь сотні спортсменів з різних куточків України. Серед учасників були вихованці відділення ММА дніпровської спортивної школи №7 клубу змішаних єдиноборств “Сварог”. Спортсмени вдало виступили та завоювали 40 медалей, серед яких 22 золотих, 8 срібних та 10 бронзових.

Також бійці посіли друге командне місце в розділі No Gi та четверте в розіділі Gi серед більш ніш 40 клубів всієї України.

Крім того одразу три вихованці клубу стали переможцями в абсолютній категорії в віковій 12-13 років та здобули грошові винагороди. Так, “золото” здобув Афонченко Данило, “срібло” – Фещенко Даніїл, “бронзу” – Чеботарьов Ярослав.