Кам’янчанин посів третє місце на всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби

З 21 по 24 вересня у місті Мукачево (Закарпатська область) пройшов Кубок України з греко-римської боротьби серед юнаків 2009-2011 р. н. Участь в змаганнях, за даними організаторів, взяло 350 спортсменів. Всі вони з різних областей нашої країни.

Як зазначають в Мукачівській міськраді, чемпіонат традиційно розпочався з Гімну України та вшанування загиблих Героїв – хвилиною мовчання.

Учасників вітала заступниця міського голови Мукачева – Юлія Тайпс. Також на відкритті були присутні начальник штатної команди міністерства молоді та спорту України – Віталій Волошин та спортивна громадськість Закарпаття.

За підсумками турніру, вихованець тренера Юрія Никитенка з кам’янської “ДЮСШ № 3”, Іван Бринюк, здобув бронзову медаль. Хлопець боровся у ваговій категорії до 100 кг.

Кам'янчанин посів третє місце на всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьбиКам'янчанин посів третє місце на всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби