Спортсмени Дніпропетровщини стали призерами кубка Європи з джиу-джитсу

З 10 по 20 вересня у місті Подґоріца (Республіка Чорногорія) проходив кубок Європи з джиу-джитсу.

Участь у змаганнях взяли 1800 спортсменів з 24 країн світу. Серед учасників були спортсмени Дніпропетровщини, вихованці ДЮСШ № 9 Довгинцівського району Кривого Рогу.

Юнаки та дівчата вдало виступили та вибороли 15 медалей, серед яких 7 золотих, 5 срібних та 3 бронзових.

Так, у категорії “Файтинг” переможницями кубку Європи стали Миронова Даша (U18), Гребенко Ангеліна (U21), Почарник Єва (U12) та Срипнюк Діана (U21). Срібні нагороди завоювали Ткаленко Андрій (U16), Богдан Амалія (U14) та Цимбал Богдан (U18). Бронзову нагороду виборов Замотаєв Ярослав (U18).

У категорії “Неваза” переможницями стали Почерник Єва (U12), Мамай Софія (U18) та Скрипнюк Діана (U21). Срібні нагороди взяли Богдан Амелія (U14) та Миронова Даша (U18). “Бронза” у Мележик Вікторії (U16) та Скрипнюк Юліана (U14).

Також вихованці ДЮСШ№9 18 вересня на чемпіонаті Кривого Рогу з самбо серед молодших юнаків та дівчат вибороли 4 перших, 5 других та 4 третіх місць.