Останні новини

Перед стартом у Лізі Європи “Динамо” залишилося без чотирьох футболістів

Перед стартом у Лізі Європи “Динамо” залишилося без чотирьох футболістів

Київське «Динамо» не зможе розраховувати одразу на чотирьох гравців у матчах першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Про це повідомили в клубі.

Через травми команді не допоможуть захисник Владислав Захарченко, а також півзахисники Роман Саленко, Кирило Осипенко та Микола Михайленко.

Захарченко й Осипенко зазнали ушкоджень у контрольному поєдинку проти празької «Славії». У Владислава діагностували травму зв’язок гомілкостопного суглоба, через що він близько шести тижнів носитиме ортопедичний фіксатор.

У Кирила Осипенка виявили пошкодження коліна. Футболісту проведуть операцію в Барселоні, а терміни його відновлення стануть відомі пізніше.

Роман Саленко отримав травму м’яза передньої поверхні стегна. Гравець уже повернувся до Києва, де проходитиме реабілітацію, яка триватиме орієнтовно місяць.

Микола Михайленко також пропустить близько місяця після операції на колінному суглобі.

У першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи суперником «біло-синіх» стане румунська «Університатя» Клуж. Матчі відбудуться 9 та 16 липня.

Читайте також: