Дніпрянка Ярослава Магучіх виграла етап Континентального туру в Загребі (відео)
Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала переможницею етапу World Athletics Continental Tour – Gold у Загребі (Хорватія).
Ярослава спочатку підкорила висоту 1.90 м, а потім із таким самим успіхом змогла стрибнути на 1.95 м, ставши єдиною в секторі, хто зробив це з першої спроби. Висота 1.97 м далася українці досить складно, оскільки їй вдалося підкорити її лише з третьої спроби. Конкурентки Ярослави – Елеанор Паттерсон з Австралії та сербка Ангеліна Топіч поділили друге-третє місце із результатом 1.95 м.
Після того, як українка достроково стала переможницею, вона замовила висоту 2,01 м, але не змогла її підкорити.
Зазначимо, що на етапі у Загребі також взяла участь інша легкоатлетка з України Ірина Геращенко, яка посіла лише дев’яте місце із результатом 1,85 м. Юлія Левченко пропустила змагання у Хорватії через травму.
Для Магучіх це третя поспіль перемога у літньому сезоні та сьома у 2026 році. Наприкінці травня українка з результатом 1,97 м здобула золото на етапі Діамантової ліги у марокканському Рабаті. Також Ярослава стала переможницею етапу World Athletics Continental Tour – Gold у нідерландському Хенгело.
Читайте також:
- Дніпрянка Ярослава Магучіх здобула перемогу на етапі Континентального туру в Нідерландах (відео)
- Українка Ірина Будзинська виграла етап Континентального туру в Німеччині