Максим Сандул став гравцем “Харківських Соколів”
“Харківські Соколи” підписали центрового “Київ-Баскета” Максима Сандула. У новій команді 35-річний гравець виступатиме під номером 15.
Сандул минулого сезону у 28 матчах у складі “Київ-Баскета” набирав у середньому 5.3 очка, 8.7 підбирання, 2.1 передачі та 1.1 блок-шота (РЕ 13.0). За кар’єру Максим виконав 2926 підбирань, з якими він посідає друге місце в історичному рейтингу Суперліги.
Раніше “Харківські Соколи” підписали захисника “Київ-Баскета” Дениса Клевзуника. Також клуб продовжив контракт із захисником Андрієм Хохоником.
“Харківські Соколи” залишилися без медалей минулого сезону, програвши БК “Рівне” за підсумками бронзової серії 1:2, при тому, що харків’янам вдалося виграти перший матч у протистоянні. Новим головним тренером команди було призначено Дмитра Забірченка.
Читайте також:
- Збірна України з баскетболу 3×3 стала срібною призеркою етапу Жіночої серії
- Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла на чемпіонат Європи-2026