Збірна України з баскетболу 3×3 стала срібною призеркою етапу Жіночої серії
Збірна України з баскетболу 3×3 посіла друге місце на етапі Жіночої серії 3×3 в азербайджанському Сумгаїті. У фіналі змагань українки поступилися Австралії – 13:21.
На груповій стадії “синьо-жовті” перемогли Австрію (19:13) та програли Єгипту (14:15). У плейоф на шляху до фіналу українки обіграли Чилі (15:11) та Японію (15:11).
На турнірі Жіночої серії 3×3 в Азербайджані Україну представляли Міріам Уро-Ніле, Кристина Філевич, Вероніка Космач та Анастасія Ковтун.
Нагадаємо, цього літа жіноча збірна України з баскетболу 3х3 посіла шосте місце на чемпіонаті світу у Варшаві, вперше з 2017 року вийшовши у плейоф світової першості. Також українки подолали кваліфікацію та пробилися на чемпіонат Європи, який пройде 11-13 вересня у бельгійському Антверпені.
Читайте також:
- “Харківські Соколи” підписали захисника “Київ-Баскета”
- Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла на чемпіонат Європи-2026