Українські каратисти повернулися з нагородами з Дубліну

З 8 по 10 вересня в ірландському Дубліні проходили змагання Karate 1 Premier League, які зібрали близько 350 атлетів з 58 країн світу.

Українська збірна змогла показати гарні результати та вибороти 5 медалей, з яких 2 – золоті та 3 – бронзові.

Блискучу перемогу святкувала у вазі до 55 кг Анжеліка Терлюга, яка виграла своє третє золото цього сезону і 16-те загалом на змаганнях такого рівня. Як і на попередньому етапі у Фукуоці у фіналі 31-річній одеситці протистояла японка Шіорі Накамура, але знову нічого протиставити не змогла. Українка перемогла суперницю з рахунком 5:0.

У вазі понад 84 кг на останніх секундах фіналу проти чилійця Родріго Рохаса з рахунком 5:4 вирвав “золото” і таким чином виграв свій другий поспіль етап Прем’єр-ліги Ризван Талібов .

Ще одну медаль здобула Анастасія Степашко, здолавши у сутичці за бронзу у ваговій категорії понад 68 кг переможницю попереднього японського етапу Юдзукі Савае.

Днями раніше бронзовими призерами стали Катерина Крива (до 50 кг) та Андрій Заплітний (до 75 кг). Отже, українська збірна залишає Ірландію з п’ятьма медалями у скарбничці.