Збірна України U-16 стала переможцем Турніру розвитку УЄФА

Збірна України U-16 обіграла Норвегію (2:2, 3:2 серія пен.) у третьому матчі на Турнірі розвитку УЄФА.
В основний час дублем у складі “синьо-жовтих” відзначився Олег Дзюринець, після чого команда Володимира Самборського виявилася сильнішою у серії післяматчевих пенальті.
Україна стала переможницею Турніру розвитку УЄФА, вигравши усі три матчі.
Раніше на змаганнях у Польщі підопічні Самбірського розгромили Еквадор (3:0), а також мінімально здолали Польщу (1:0).
Читайте також:


