Олег Дулуб залишив посаду головного тренера тернопільської “Ниви”

Головний тренер “Ниви” Тернопіль Олег Дулуб залишив посаду.
Тернопільський клуб та 60-річний фахівець ухвалили рішення про припинення співпраці за обопільною згодою сторін. Разом із Дулубом, команду покинули його асистенти Валерій Іващенко та Тарас Гребенюк.
Дулуб очолив “Ниву” у січні цього року. Під керівництвом білоруса команда з Тернополя провела дев’ять матчів, у яких виграла лише один раз, а також чотири рази зіграла внічию, і стільки ж разів програла.
“Нива Т” посідає 11-е місце у таблиці Першої ліги України, набравши 30 очок. У наступному турі команда зіграє проти “Поділля” 17 травня.
Читайте також:


