“Верес” обіграв “Полісся” у товариському матчі

“Верес” здобув впевнену перемогу над “Поліссям” у нестандартному товариському матчі, який тривав 120 хвилин. Поєдинок завершився з рахунком 3:1.

Команди УПЛ вирішили очним спарингом заповнити міжнародну паузу. Зустріч відбулася на стадіоні “Авангард” у Рівному.

Гра складалася із чотирьох таймів по півгодини. Перший із них голів не приніс. На початку другого відзначився Микола Гайдучик. А ближче до завершення третього відрізка подвоїв рахунок на користь господарів Максим Марусич, добивши м’яч у порожні ворота після рикошету.

У четвертому таймі команди обмінялися голами. Спершу “Полісся” скоротило відставання – Еміль Мустафаєв реалізував пенальті за фол на Євгену Морозко. Невдовзі остаточний рахунок технічним ударом встановив Роман Ковалюк.

Нагадаємо, після 6 турів в українській Прем’єр-лізі “Полісся” посідає друге місце із 12 очками. “Верес”, набравши втричі менше, займає 14-у позицію. Щоправда, команда Сергія Лавріненка зіграла лише п’ять матчів.

У наступному турі “Полісся” вирушить у гості до “Чорноморця”, а “Верес” – до “Кривбасу”.