95-річний легкоатлет встановив два рекорди України

Іллінчанин Генріх Звєрєв довів усій країні, що немає нічого неможливого, якщо ти дійсно любиш спорт, і вік зовсім не завада встановлювати рекрди.

З 2 по 3 вересня Кам’янець-Подільський приймав відкритий Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів спорту. Участь у змаганях взяли більше 100 спортсменів.

Про це повідомили в Іллінецькій міській територіальній громаді.

Місцевий мешканець, ветеран спорту, багаторазовий чемпіон України, 95-річний Генріх Звєрєв блискуче виступив на цих змаганнях, став переможцем у двох дисциплінах – штовханні ядра та метанні диска, та встановив два рекорди України.

У віковій категорії 95+ у штовханні ядра він показав результат у 5.04 метри, у метанні диска – 11.27 метри. У такому поважному віці таких рекордів в Україні ще ніхто не встановлював.

Спортом Генріх Борисович займається все своє життя. Тренує спортсмена Петро Демида. Він також здобув перемогу на змаганнях. Петро Андрійович виборов “золото” у штовханні ядра та метанні диска серед спортсменів у віковой категорії 60+.